Як вибрати навушники

02.10.2013, 11:34      Переглядів: 12710

Як вибрати навушники? Питання здається простим на перший погляд, але тільки до того моменту, коли ми стикаємося з реальним вибором, повідомляє tochka.net. Тоді зовсім губишся, чому ж віддати перевагу: красивому вигляду або ж відмінним характеристикам.

Ми підготували для тебе короткий список найважливіших моментів, на які варто звернути увагу при виборі навушників. Це поради для тих, хто звик слухати музику щодня і проводить в навушниках як мінімум дві години свого часу - в дорозі, на роботі або під час прогулянки в парку, але не вимагає від пристрою професійного рівня.

Конструкція
Існує три основних види навушників: накладні, затички та вкладиші. Накладні навушники досить громіздкі, крім того, якщо вони не «закриті», через них буде проникати досить багато шуму, і всі навколо будуть знати про те, що ти слухаєш. Закриті навушники досить великі і призначені для роботи в студії, але якщо ти прихильниця чистого звуку і готова віддати чималі гроші за навушники - можеш вибрати таку конструкцію.

Затички є одними з найпопулярніших навушників серед меломанів. Вони компактні і зручні, але звук вулиці все ж проникає через них. Важливо підібрати навушники за розміром раковини - і тоді звук стане значно чистіше. Якщо ж ти зовсім не хочеш чути вулицю - тоді зверни увагу на вкладиші, правда, для вуха вони більш стресові, тому що розташовуються найближче до барабанної перетинки.

Вибираючи навушники, також звертай увагу, чи є в них мікрофон - це дозволить використовувати їх як гарнітуру з телефоном.

Iнші параметри
Роблячи вибір, обов`язково зверни увагу на частоту - вона повинна бути в межах від 18 до 20 тисяч Гц. Якщо ти часто буваєш в галасливих місцях і хочеш не чути світ навколо, а віддатися музиці, тоді купуй навушники з чутливістю близько 100 дБ. Потужність відповідає за гучність звучання пристрою і коливається в межах від 1 до 4 тисяч мВт. Зауваж, що надто гучне прослуховування погано позначається на слухові.

Ціна і виробник
Вибирай навушники перевірених брендів, і будеш впевнена в їх довговічній роботі. Ціна підбирається індивідуально, але краще відштовхуватися від мінімуму в 200 грн. 

Погода, Новости, загрузка...

Новини  партнерів

Економічна правда