Як правильно доглядати за бровами

30.08.2013, 15:38      Переглядів: 7033

Брови роблять обличчя, тому для багатьох дівчат саме з надання форми бровам починається будь-який макіяж. Читай про те, як підтримувати їх у формі.

Пінцет
Нам здається, що перманентний макіяж брів (татуаж) придумали для тих, хто так любив вискубувати брови, що не залишив в живих і волоска. Корекцію брів ми робимо самі або, що краще і надійніше, довіряємо її фахівцю. Якщо ти вищипуєш брови сама, то мусиш знати всього дві речі. Перша - волоски по верхній лінії брів вискубувати можна (знову ж, без фанатизму!). Друга - форма брів, що нагадує мишачий хвостик, виглядає комічно.

Олівець
Заповнювати невеликі прогалини потрібно так, щоб це було майже непомітно. Озбройся олівцем і штриховими рухами підмальовуй брови, надаючи їм бажаної форми. Головне - утриматися від прямих ліній, натисків і розмашистості.

Фіксуючий гель
Обов`язково підбери собі фіксуючий гель. Він коштує копійки, а виручати буде щодня. Особливо актуальні такі засоби для власниць від природи густих і непокірних брів. А ще бувають гелі 2 в 1: вони і зафіксують форму, і допоможуть заповнити просвіти.

Пудра
Так, не олівцем єдиним. Сьогодні на ринку представлено безліч так званих brow bars або палеток для брів, куди входять відтінкові засоби, пінцет, щіточка і пензлик, бувають і гель або віск для фіксації. Зазвичай їх випускають у 2-3 колірних рішеннях, вибирати потрібно залежно від кольору волосся і брів. Кольорова пудра або тіні для брів виглядають натурально, не обтяжують макіяж і не старять обличчя. Якщо ти сумніваєшся в своїй олівцевій вправності, спробуй підмальовувати брови засобами пудрової текстури.

Табу
Уникай суцільних товстих і густих ліній, а також сильні заступи за природну лінію росту брів. Це виглядає неохайно, додає тобі років і видає відсутність косметичної грамотності. Важливо: підбирати правильний відтінок для виділення брів. Він трохи темніше волосся і трохи світліше вій. 

Погода, Новости, загрузка...

Новини  партнерів

Економічна правда