10 правил безпечної депіляції

02.08.2013, 12:41      Переглядів: 6271

Депіляція воском і кремом чи гоління - вибір за тобою. Якщо твій вибір припав на перший варіант, з нашого матеріалу ти дізнаєшся про те, як зробити депіляцію максимально безпечною, пише Tochka.net.

Запам`ятай головне

Не депілюй обгорілу або пошкоджену шкіру, утримайся від депіляції воском при шкірних захворюваннях. Не зводь разом засмагу, ексфоліацію і депіляцію воском. Не засмагай і не купайся у відкритих водоймах протягом кількох днів після воскової депіляції. Це перші закони безпеки.

Уникай хімії напередодні

Йдеться про застосування на зоні, яку ти плануєш депілювати, засобів, у складі яких є саліцилова кислота, ретинол або його похідні, АНА-кислоти, антибіотики.

Вибирай щадний крем для депіляції
Сучасні депіляторні креми містять концентровані лужні компоненти, які розчиняють білок, з якого складається волосся, і полегшують його видалення з поверхні шкіри. Звертай увагу на склад, у списку має бути багато доглядових інгредієнтів, які допоможуть запобігти почервонінню та опікам.

Воскоплав і мікроби сумісні
У розплавленому воску мікроби не виживають - це міф. Вимагай, щоб майстер використовував тільки свіжий віск, бажано, якщо його розплавлять при тобі.

Захист рук
Майстер мусить працювати в стерильних рукавичках, оскільки після воскової депіляції на твоїй шкірі можуть утворитися невеликі ранки, що кровоточать.

Захист шкіри
Ти маєш повне право вимагати від представників салону поміняти рушники на кушетці, де тобі будуть робити депіляцію воском. Після прийому багатьох клієнтів на них збираються зовсім непотрібні тобі бактерії.

Тестуй крем для депіляції
Алергічні реакції - останнє, що тобі потрібно, правда?

Не перетримуй його
Нанесла крем і вирішила почекати довше запропонованого часу? Не ризикуй, краще ретельно дотримуйся інструкцій на упаковці.

Правильно вибирай час
Найкраще робити воскову депіляцію за тиждень до і через тиждень після місячних. У цей час твій організм стає менш чутливий до болю.

Обдумай болезаспокійливий засіб
Якщо тобі потрібна анестезія, обговори це питання з майстром напередодні процедури. 

Погода, Новости, загрузка...

Новини  партнерів

Економічна правда