Знову стати батьком у 47: історія нового учасника проекту "Найкращий Тато року"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Засновник та президент Федерації Айкідо Рівненської області Олександр Лістратов знову став батьком у 47 років. Він – один із учасників проекту "Найкращий Тато року" у Рівному.

У Рівному започатковують номінацію «Найкращий Тато року»

Більше про чоловіка розповіла його дружина Вікторія.

Стати знову батьком у 47 років не так просто.

Це коли:

- життя встановлене, розмірене та спокійне.

- зі старшим сином можна ганяти на мотоциклах, обговорювати бізнес та навіть перехилити чарку коньяку.

 - найкращий друг-одноліток щойно став дідусем. :)

Мені щемить у серці, коли я бачу, наскільки сильно з першої секунди мій чоловік полюбив нашого сина! Адже в мене ця любов з'явилася не з першого дня. Спочатку для мене все було шоком. І саме коханий допоміг мені швидко відновитися і фізично і емоційно.

- Заспівати пятнадцяту пісеньку? Не питання!

- Придумати стопятнадцяту риму на ім'я синулі? Легко!

- Вколихати малюка за три секунди? І на такі дива мій чоловік здатен.

Йому по силах будь-яке питання, пов’язане з вихованням сина та доглядом за ним. Мені неймовірно пощастило, що він не просто вже має досвід, а ще й залюбки його використовує. Його спокій та впевненість мені передаються і це добре, бо я ще та панікерша.

До народження сина ми ніяк не могли вирішити, як його назвати. А коли він народився питання імені вирішилось напрочуд легко. Ми обрали дуууже рідкісне ім'я: Олександр. Так само як звати мого чоловіка. І от тепер маленький Сан Санич радує нас, а у моєму житті вже не один коханий Олександр, а два!

Я не можу уявити кращого тата. Все, що досяг та зрозумів мій чоловік за все життя він передасть нашому сину з максимальною мудрістю та віддачею. Я бажаю йому довгих років здоров’я та енергії на втілення мрій!

Більше історій читайте у рубриці "Тато року".