Знавці спортивних філвордів - у Радивилові

Новини Рівного - ЧаРівне.info

А чи знаєте ви, що таке філворд? Ні? А учасники  інтелектуального конкурсу «Спортерудит. Бліц», що проходив  на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук досить гарно орієнтуються в основних принципах його розгадування.

Отже, філворд - це угорський кросворд-головоломка, в якому потрібно знайти всі слова, вписані в квадратну сітку. На перший погляд – букви вписані хаотично. Але насправді кожна з них є частиною слова.Завдання конкурсу «Спортерудит. Бліц» полягало у тому, щоб використовуючи всі букви та рухаючись в будь-яку сторону (крім діагоналей) скласти назви 30-ти видів спорту.

З цим завданням сьогодні впоралось 7 інтелектуалів: Мурін Володимир (м. Рівне), Михайлицькі Ірина та Віктор (м. Сарни), Штундер Анастасія ( м.Острог), Чернуха Олена ( м. Суми), Сусід Оксана (Сарненский р-н, с. Люхча) та Гук Віктор (м. Радивилів). Решта учасників теж показали гарні результати, але до 100% показника лідерів їм не вистачило буквально декілька відповідей.

Згідно умов конкурсу, визначення переможця проходило за допомогою  програми  Random. Отож, ним цього тижня стає один із постійних активних учасників наших онлайн-заходів -  Гук Віктор, з міста Радивилів. Вітаємо переможця та дякуємо всім учасникам!!!

Розв’язання інтелектуальних завдань спортивної тематики - відмінний спосіб підвищити свою ерудицію та розширити світогляд. Це постійне тренування пам'яті і логічного мислення. Сподіваємось, що наступний 5 тур, який організатори, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області, планують провести 30 липня буде ще більш захоплюючим. Долучайтесь!