З нагоди професійного свята нагородили рівненських рятувальників (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

16 вересня напередодні професійного свята працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – Дня рятівника, що відзначається щорічно в нашій державі 17 вересня, в місті Рівне співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели урочисті заходи.

Заходи відбувалися у двох найбільших підрозділах Рівненського гарнізону ДСНС, а саме на території 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС області.

Частиною урочистостей стало нагородження грамотами, цінними подарунками та відзнаками кращих рятувальників області. За високі показники в службовій діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, проявлені героїзм та самовідданість було заохочено понад 200 працівників підрозділів ГУ ДСНС області.

Закінчилися урочисті заходи оглядом виставки сучасної пожежно-рятувальної техніки і спорядження.

Довідка: відповідно до Указу Президента України від 12 вересня 2008 р. № 830 щороку в Україні 17 вересня відзначається професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – День рятівника. Ця дата обрана не випадково, адже саме 17 вересня православні християни відзначають свято ікони Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка захищає домівки людей від пожеж, а також опікується долею рятувальників.