З нагоди Дня рятівника в смт Клевань відбулися урочистості заходи

Новини Рівного - ЧаРівне.info

18 вересня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника.

Із сукупних записів історичного формуляра міської пожежної охорони відомо, що в смт. Клевань добровільна пожежна охорона була утворена в 1898 році.

Сьогодні на озброєнні в підрозділі знаходиться сучасне аварійно-рятувальне обладнання, завдяки якому особовий склад підрозділу може успішно виконувати завдання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та рятування людей.

Голова райдержадміністрації Петро Левчук привітав рятувальників з ювілеєм, за сумлінне та зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята вручив рятувальникам три почесні грамоти.

В свою чергу Голова Клеванської об’єднаної територіальної громади Дмитро Жовтянський в присутності керівного та особового складу Клеванського гарнізону урочисто вручив 3 комплекти бойового одягу та 3 пари пожежних чобіт.

Робота клеванських рятувальників завжди була і буде направлена на посилення рівня безпеки в районі обслуговування, постійної оперативної готовності аби мешканці завжди почували себе захищеними й були впевненими, що в разі надзвичайної події вони не залишаться наодинці з небезпекою.