Жіноча БК “Рівне” упевнено стартувала у Кубку України

Фото ілюстративне

Виїзною перемогою над “Збірною Києва ТНУ” з рахунком 76:57 розпочала виступи у Кубку України жіноча команда БК “Рівне”. Це був перший матч 1/8 фіналу змагань.

“Збірна Києва ТНУ” – є учасником Вищої ліги Чемпіонату України, тоді як БК “Рівне” виступає серед найсильніших команд країни – у Суперлізі. Тож, в цій парі саме рівнянки вважалися фаворитками, і вже в першій з двох ігор раунду свій статус упевнено підтвердили.

Господарки “впиралися” ще в першій чверті, та навіть в середині десятихвилинки зуміли вийти вперед в рахунку, але це було ненадовго. Рівнянки упевнено гнули свою лінію, і на велику перерву пішли за десятиочкової переваги 41:31. Повністю питання про переможця матчу та, власне, і раунду, було знято в третій чверті, яку рівнянки завершили з перевагою 25:7. В заключному ігровому відрізку тренерський штаб БК “Рівне”, вирішив поберегти сили своїх баскетболісток, і “віддати” чверть суперницям 10:19, але, це ніяк не вплинуло на упевнену підсумкову перемогу рівнянок 76:57.

Відзначимо, що найрезультативнішою в складі БК “Рівне” стала шістнадцятирічна Катерина Ящук, в активі якої 20 очок. В активі Тетяни Гаврильчик 15 очок, стільки ж підбирань та 5 блокшотів. “Дабл-дабл” записала собі в актив і капітан Людмила Спиридонова – 12 очок + 10 підборів, Вікторія Шматова – 11 очок та 8 результативних передач. Не можна, не відзначити і п’ятнадцятирічну киянку у складі суперниць, Олександра Семенчук за 30 хвилин проведених на майданчику, набрала 30 очок.

Повторна гра 1/8 фіналу між цими командами відбудеться у рівненському Спорткомплексі ДЮСШ-4 4 грудня та розпочнеться о 19:00.

Зазначимо, що в цьогорічному Кубку України серед жінок стартували 16 колективів. “Сліпе жеребкування” сітки змагань розмістило суперників таким чином, що на шляху до фінальної гри БК “Рівне” не зіграє з ЖОДНИМ представником Суперліги. Вже відомо, що переможець пари Збірна Києва ТНУ – БК “Рівне” на наступному етапі зустрінеться з КСЛІ-Київ-Баскет, який також грає у Вищій лізі, і є одним із фарм-клубів теперішнього фаворита Чемпіонату України. Чвертьфінальні матчі команди мають зіграти ще у 2019 році, щоправда, де і коли зустрічатимуться суперники наразі невідомо.