Жіноча БК “Рівне” стартувала з двох перемог в Українській Суперлізі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Жіноча команда Баскетбольного клубу “Рівне” здобула дві впевнені перемоги у стартових матчах Суперліги. В першому турі рівнянки приймали столичний БК “Динамо-НПУ”, повідомляють на сайті клубу.

Першу гру вдаліше розпочали киянки, особливо результативними діями відрізнялася їх легіонерка Кеондріа Шунджа Келловей, яка в підсумку стала найрезультативнішою в матчі, набравши 38 очок. Але, так було лише в першій чверті, яку “Динамо-НПУ” виграло 21:15. Тренер рівнянок Валерій Жартун ефективно користувався більшою кількістю гравчинь заявлених на матч. Часті заміни, можливість відпочити лідеркам, і поволі господарки перехопили ініціативу. Вже на велику перерву БК “Рівне” пішли лідерками 37:31. В другій половині перевага господарок сягнула двадцяти очок, тож команда завершила гру на свою користь 71:54.

Дуже впевнені і переконливі цифри в статистиці в цьому матчі показала Тетяна Гаврильчик. За неповні 25 хвилин на майданчику вона реалізувала 6 з 7 двоочкових кидків, 5 з 5 штрафних, зробила 8 підбирань, по одній результативній передачі, перехоплення та блок-шоту. 17 набраних очок – найкращий результат в команді, а за сумарними діями “Рейтинг ефективності” 25, за цим показником вона стала навіть кращою за легіонерку “Динамо-НПУ”, яка набрала в матчі 38 очок. Тож, звання MVP матчу дісталося Тетяні Гаврильчик. Владислава Кіба в цьому матчі набрала 12 очок + 5 підбирань. У Христини Кулеши – 10 очок та 6 підборів.