Жарти без цензури та грошові призи: у Рівному виступили зірки Ютубу Бампер та Сус

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Учора у Рівному в МПК «Текстильник» відомі блогери Ютуб Петро Бампер та Сус представили своє шоу «Без цензури».

Насправді цензури у виступі не було у прямому сенсі цього слова, адже підписникам каналу «Bamper TV» добре відоме «гостре слівце» блогерів. Проте байдужим до жартів Бампера та Суса не було – адже їх жарти стосуються таких зрозумілих для кожного тем. Хлопці абсолютно природно та невимушено почуваються у цій атмосфері, і ця природність передавалась залу, де не було зайвої сором’язливості від почутих нецензурних слів.

Бампер і Сус показали, яким були б дебати між кандидатами з нецензурними словами, ознайомили глядачів з цікавими та найбільш актуальними, на їхню думку, новинами, і, звісно, це все із матюками :). А також запитали у рівнян – які головні останні події у Рівному. Відразу ж глядачі згадали і подорожчання вартості проїзду у тролейбусах, і будівництво стадіону, затримання на забарі начальника ДАБІ області, і нещодавній концерт Олега Винника.

Було під час концерту і відеопривітання іменинника. 

Запрошували на сцену закохану пару, якій пропонували пройти експрес-навчання – як правильно послати на три відомі літери.

Бампер і Сус ще показували різні пародії на телепередачі – «Поле чудес» (де загадували слово із трьох букв), «Що? Де? Коли?», Сус-фактор. Також на сцені розігрували гроші – спочатку глядачам пропонували вгадати наосліп людину, фотопортрет якої винесли на сцену, за це пропонували 10 000 гривень, згодом фото показали і запропонували сказати прізвище незнаймця – за 1000 гривень. Коли ж ніхто не вгадав чоловіка на фото, то прізвище чоловіка розкрили й запропонували за сто гривень вказати, ким він працює. До слова, це був телеведучий Андрій Богданович. Один із глядачів відповів правильно, за що отримав свою винагороду. 

Завершили блогери, здавалось би, на серйозній ноті – розповіли, на кого вчились, чим займались: «Сус закінчив магістратуру з червоним дипломом, з восьми років грав на скрипці, дуже прекрасна талановита людина, був сценаристом безлічі програм», - сказав Петро Бампер.

- Тому, щоб ви не сприймали нас як двох дурачків, ми написали філософську пісню. Писали її довго – цілих два місяці, в кожне слово вкладали особливий сенс. Слухайте уважно. Якщо ви втратите хоч один рядок, ви не зрозумієте, хто ми і чим живемо, - додав Сус.

Проте завершили концерт хлопці для себе традиційно. Як – дивіться на відео.