Зеленський дав перші доручення новому очільнику ОДА

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вчора президент Володимир Зеленський в Острозькій академії представив нового голову Рівненської ОДА. Ним став Віталій Коваль.

Перед новим очільником ОДА президент поставив перші завдання. Перш за все глава держави поскаржився на зв'язок, коли їхав до Острога.

- Коли ми їхали до вас з аеропорту, не було зв’язку. Зовсім. Про інтернет – зовсім мовчу. Зв'язок з’явився лише тут. Ми повинні тут сказати, які є реальні проблеми, і в які терміни слід їх вирішити. Але я проблему одразу побачив – зв’язок повинен бути у сучасному світі і у кожному куточку України. Я дуже Вас прошу - почніть, будь ласка, з цього, - наголосив президент.

- Це буде першим дорученням, - сказав Віталій Коваль.

Крім того президент поставив завдання вирішення із видобутком бурштину та незаконної вирубки лісу: З одного боку це дуже гарно, що у нас є так багато надр, з іншого – не дуже, бо ними користуються не всі українці і не за законом. Ми знаємо, що існує велика проблема з вивозом лісу та незаконним видобутком бурштину. Ми переходимо на законодавчі ініціативи, вони пов’язані з ліцензуванням. Але я хочу, щоб ви з прокурором, з поліцією займались цим питанням. І щоб були відповіді найближчим часом, - звернувся глава держави до голови ОДА. 

- Це не посада, це можливість показати, хто ви є і можливість зробити щось для України. Але це не посада. Як посада дається, так і вона забирається. Сьогодні ми Вам її даємо, - додав президент.

Нагадаємо, Кабмін затвердив Віталія Коваля на посаді 21 серпня.

У 2005-06 рр. Віталій Коваль працював на різних посадах ВАТ "Укргазбанк". У 2008-09 рр. - директор ТОВ "Пробанк Консалт", м. Вишневе Київської області.  

Згідно даних youcontrol, є керівником кількох підприємств «Санако», «Інвесттрейдсервіс», ПП «Біош», «ВВВ Монтаж».

Віталій Коваль також є керівником Громадської спілки "Рівненська обласна федерація греко-римської боротьби", а також першим віце-президентом Всеукраїнської Федерації греко-римської боротьби.  

Нещодавно став заступником голови Всеукраїнської дорожньої асоціації.