"З 14 років я ходила в шубах": історія рівнянки, яка бореться за серце "Холостяка"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Серед 28 учасниць 11 сезону популярного реаліті-шоу "Холостяк" за серце харків'янина Михайла Заливака бореться рівнянка Лола Лавинецька. 

Дівчині 23 роки. Вона навчалась у Рівненській медичній академії на медсестру, а також в МЕГУ за спеціальністю реабілітолог, вчитель фізкультури.

У візитівці дівчина розповіла, що виросла з бабусею та дідусем та на проєкті сподівається зустріти чоловіка, якого не буде соромно показати з її найріднішим людям. Також похизувалась розкішним життям, яке їй забезпечили бабуся з дідусем, та кількістю шуб, які носить з 14 років. 

Стоп-кадр з відео на платформі Телепортал

- Коли я була маленькою, я жила з татом і мамою, потім бабуся з дідусем забрали жити до себе. Я у бабусі з дідусем - найулюбленіша внучка. Вони, звичайно, мене балували - купили квартиру. Тепер я вже в себе вдома живу. У мене завжди все було найкраще. Бабуся з дідусем допомагають, все таке, що треба дівчаткам: спортзал, косметолог, манікюр, педикюр. Бабуся нещодавно в Чернівцях була і мені там шубу придивилась. Така: який колір хочеш? Звичайно, бабуся з дідусем дарують шуби: і норкові, і з песця, і чорнобурка у мене була і жилетка норкова. З 14 років, коротше, я ходила в шубах. Бабуся з дідусем вважають мене квіточкою ніжною, бережуть. Бажають тільки кращого. Для мене важлива думка бабусі й дідуся. Я впевнена, що на "Холостяку" буде чоловік, з яким буде не соромно познайомити бабусю й дідуся, - поділилась Лола. 

Стоп-кадр з відео на платформі Телепортал

У першому випуску на вечірці з холостяком Лола привернула увагу тим, що не відповіла на поставлене їй запитання та виглядала засмученою. В особистій розмові з Михайлом зізналась, що погано почувається через критичні дні та попросила його швидше прийняти рішення. Холостяк повідомив, що відправляє її додому та через кілька секунд пришов з трояндою та уточненням, що відправляє додому у будинок, де житимуть учасниці під час проєкту. 

Більше дивіться у відео. Історія рівнянки на 3-й годині 30 хвилині.