Затятий рибак і люблячий татко: рівнянка поділилася історією про свого чоловіка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У проекті "Найкращий Тато року" новий учасник – рівнянин Ражик Роман Іванович.

Мета проекту – показати, що батьківство – це круто! Ми хочемо розповісти про найкращих татусів нашого міста, татусів, які можуть все: працювати, робити наше місто кращим, бути прикладом для дітей, ті, які захищають країну, заплітають косички, готують, виховують діток.

Історія про татуся:

Коли три роки назад з’явилася наша донечка, мій чоловік отримав новий статус – Тато. Бути татком як виявилося дуже весело. Але водночас і не просто. Так як татко більшості часу проводить на роботі, ми з донечкою за ним дуже сумуємо. Нам завжди його мало. Коли він повертається з роботи додому, донечка мерщій біжить відкривати двері, бо знає, що прийшов татко. Обійме його, поцілує і чим скоріше намагається все йому розповісти, що робила, як провела свій день. Татко для донечки справжній герой! Коли вони разом – їм дуже весело удвох. Вони граються в різні ігри, читають книжечки, а як вони танцюють і співають! Донечка дуже полюбляє гратися разом з татком, а також гуляти на дворі і відвідувати різні цікаві місця нашого міста. Коли татко поруч з донечкою, він наче перевтілюється з дорослого чоловіка в маленького хлопчика, і разом з донечкою поринає у світ дитинства, знаходиться з нею на одній хвилі. Напевно тому вона свого татуся не відпускає ні на мить коли він поруч.   

А ще наш татко затятий рибак. Часто ми всі разом їздимо на річку, на природу, де татко ловить рибку, а ми за ним цікаво спостерігаємо. Донечка також бере активну участь і ловить рибку разом з татком. Радості немає меж, коли донечка тримає в руці велику вудочку, де на крючечок вже зловилася рибка, яку вона сама дістає з води! Оченята просто сяють від радості! Ось таке цікаве, корисне і красиве заняття переймає наша донечка від татка.

Біля нашого татуся ми розквітаємо наче квіти навесні, адже він дарує нам всю свою любов, силу і ласку. Старається зі всіх сил, щоб мама і його принцеса почували себе радісно, добре жили в щасті та любові.

Наша сім’я як одне ціле, що доповнює один одного. Татко, ми тебе дуже Любимо! Дякуємо тобі за все, що ти для нас робиш!

Більше історій шукайте у спецрубриці проекту "Найкращий Тато року" на порталі "ЧаРівне.інфо".