За тиждень у Рівному захворіло більше пів тисячі людей

Новини Рівного - ЧаРівне.info

За даними закладів охорони здоров′я міста Рівного на третьому тижні жовтня 2019 року захворіло понад 600 осіб.

Найчастіше хворіли та потребували медичної допомоги діти , їх відсоток від всіх захворівши складає 62,6 %. Смертей через ускладнення від грипу з початку сезону (вересень-жовтень) не зареєстровано.

Як повідомляє Управління охорони здоров'я м.Рівне найдієвішим способом профілактики грипу є вакцинація. Оптимальний час введення вакцини – початок осені (вересень–жовтень). Разом з тим, щеплення рекомендується робити і в більш пізні терміни – впродовж всього сезону грипу. Всупереч поширеному міфу, вакцинація не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. Імунітет після введення вакцини формується через 7-14 днів.

Розпочинаючи з вересня та станом на 17 жовтня 2019 року в закладах охорони здоров′я міста Рівного 257 осіб провели щеплення проти грипу серед яких 101 дитина. Перевагу отримала вакцина «Ваксігрип» виробником якої є Франція (232 осіб). Вакиною «Джісі Флю» виробництва кореї зробили щеплення 25 осіб.

Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцина не закуповується за державні кошти.

Щеплення від грипу: скільки коштує і де вакцинуватись рівнянам?