Запити та законопроекти рівненських нардепів

Новини Рівного - ЧаРівне.info
@Pavlov Dmytro

Журналісти Чарівне.інфо вирішили проаналізувати роботу депутатів Верховної Ради України. Для цього ми переглянули подані нардепами законопроекти, запити та правки до законопроектів.

Фаворитом з поданих законопроектів є Соломія Бобровська,член депутатської фракції Політичної Партії "ГОЛОС". Вона є співавтором 13 законопроектів. Однак поки чинним актом став лише один. Це постанова Верховної ради щодо невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Врахованих поправок найбільше подав "Слуга народу" Олександр Ковальчук. З 38 поданих Олександром Ковальчуком правок прийняли 34, що становить 90% від загальної кількості. Майже всі з них стосуються проекту Закону про Бюро фінансових розслідувань.

Варто зазначити, що ми брали до уваги саме враховані поправки. Оскільки деякі депутати є "співавторами" сотень правок і визначити особистий вклад важко та й більшість з них просто відхиляють. Наприклад нардеп Роман Іванісов, який потрапив у скандал щодо його судимості, подав 99 поправок, а враховані були лише 7. 

Правом депутатського запиту найактивніше користується Олександр Аліксійчук, теж депутат від "Слуги народу". З початку роботи у раді він подав 28 запитів до різних міністерств, органів самоврядування та до генеральної прокуратури. Більшість з них стосуються земельних питань та корупції у відповідних органах.