Замість бейбі-боксів - гроші: в міністерстві придумали альтернативу "пакункам малюка"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Мінсоцполітики розроблено проект постанови, яким передбачено виплата грошової компенсації вартості "пакунку малюка" на дітей, які народились у 2020 році та не отримали його.

3 березня 2020 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 172 „Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою „пакунок малюка”. Про це інформують у пресслужбі міністерства. 

Відповідно до цієї постанови у 2020 році закупка одноразової натуральної допомоги коштом державного бюджету проводиться централізованою закупівельною організацією - державна установа “Професійні закупівлі”.

Проте, 30 червня за результатом розгляду скарг учасників закупівлі, Антимонопольним комітетом України прийнято рішення скасовувати процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

Мінсоцполітики з метою забезпечення кожної дитини, яка народилася у 2020 році „пакунком малюка” розроблено проект урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою.

Питання забезпечення допомогою „пакунок малюка” новонароджених дітей в усіх регіонах України перебуває на постійному контролі Мінсоцполітики.