Загиблому бійцю з Рівного відкрили меморіальну дошку на фасаді школи №6

Новини Рівного - ЧаРівне.info

15 вересня 2020 року за ініціативи Командувача військ оперативного командування "Захід" Героя України, генерала-майора С.Шаптали у рівненській ЗОШ I-III ступенів №6 відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Васюку Олександру Павловичу, випускнику цієї школи, учаснику АТО, який загинув захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Олександр проходив службу на посаді старшого навідника гармати у 54-тій окремій механізованій бригаді.

19 серпня 2016 року в районі міста Бахмут (Донецька область), танк, в якому перебував військовослужбовець, попав під обстріл та загорівся. Олександра витягнули з вогню та евакуювали до лікарні з опіками понад 60% тіла. Перебував у важкому стані, але у свідомості. Помер 28 серпня 2016 року в опіковому центрі міста Дніпро.

Мітинг-реквієм проведено за участі рідних загиблого, представників духовенства, військовослужбовців оперативного командування «Захід», Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, однокласників загиблого, учнівської молоді та небайдужої громадськості.

До дружини та сина загиблого Героя зі словами подяки звернулися начальник відділення цивільно-військового співробітництва підполковник Андрій Рисюк та однокласник Олександра Васюка. Дружина загиблого Олександра подякувала всім присутнім за підтримку та згадала яким був її чоловік. Встановлення меморіальної дошки Олександру Павловичу на стіні рідної школи насамперед було задумом його однокласників, але втілити в життя цю ідею допомогли офіцери СІМІС оперативного командування "Захід" та волонтери.

Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу та на місці поховання, кладовище мкрн. "Тинне".