За рік на Рівненщині зафіксували чотири випадки масових отруєнь

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Чотири спалахи гострих кишкових інфекцій зареєстровано на Рівненщині у цьому році. Всі вони сталися влітку.

Про це в інтерв’ю журналістам розповіла завідувачка відділу інфекційних хвороб, лікар – інфекціоніст Рівненський центр громадського здоров'я Людмила Країнська.

Постраждало 113 осіб, з яких 24 дитини до 18-ти років.

Захворіли люди внаслідок споживання їжі у двох закладах громадського харчування та під час фестивалю. А також , придбавши продукти в одному із супермаркетів обласного центру. 

У кожному випадку - своя причина. Зокрема, майонез власного виробництва, де використовували сирі яйця, придбані на стихійному ринку, що стали причиною розвитку сальмонельозу. Також шаурма з м’яса, забрудненого умовно - патогенними мікроорганізмами, ентеробактеріями в умовах антисанітарії.
Треба пам’ятати, що при сальмонельозі буде виражена симптоматика. Це висока температура до 40 градусів, важкість у животі, розлад травлення – пронос, нудота.

Тож лікарка попереджає: не купуйте продукти на стихійних ринках. Коли вас запросили на велелюдне святкування, старайтеся не вживати їжі, що не пройшла достатньої термічної обробки. Якщо страва на вигляд несвіжа, не треба куштувати її. Треба дбати про своє здоров’я, бо це втрата настрою, працездатності. Якщо ж вже таке сталося, то відразу необхідно звернутися за медичною допомогою.

Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації