За пошкодження знака з написом "Слава України" чоловік отримав 40 годин громадських робіт

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У селі Каноничі Володимирецького району 9 серпня невідомі пошкодили знак з написом з назвою села Каноничі та написом "Слава Україні". Поліція відреагувала на ці повідомлення й оперативно встановила винуватця.

9 серпня 2019 року старший дільничний офіцер Володимирецького відділу поліції Юрій Рак склав протокол про адміністративне правопорушення відносно К.В., 18-річного мешканця Володимирця. У понеділок 12 серпня порушника доставили до суду, повідомляє Polissya.net.

– У судовому засіданні молодик розповів, що ввечері 8 серпня він поїхав у село Каноничі до знайомої дівчини. Повертався додому пішки біля 2 години ночі, був напідпитку. Тож виліз на бетонну стелу з написом «КАНОНИЧІ», і почав розхитувати окремі букви, які поламав. У вчиненому він щиро розкаюється і вже домовився з сільським головою про ремонт, – повідомила суддя-спікер Володимирецького районного суду Олена Іванків.

Постановою Володимирецького районного суду чоловіка притягнуто до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство. Він відпрацює 40 годин громадських робіт і сплатить 384 гривень судового збору.

Також порушник зобов’язався за власні кошти відновити напис.