Юним рівнянам провели театралізовану екскурсію у Тунелі кохання (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

ГО "Літеко" розпочала цикл театралізованих екскурсій англійською та українською мовами. Місця проведення екскурсій - популярні туристичні атракції, об'єкти історико-культурної та природної спадщини Рівненщини.

Як розповіла журналістам "ЧаРівне.інфо" голова ГО "ЛІТЕКО" Людмила Стасюк, зараз побутує думка, що дітям та молоді не цікаві стандартні екскурсії, тому в організації вирішили вигадати щось оригінальне:

- Ми хотіли зацікавити молодь до поняття "екскурсія". Ініціатива пішля від дітей нашої ГО. А ми вже складали сценарії українською та англівською мовами. 

Діти найперше відрили собі Клеванський замок. Їх зустріли дві ключниці, які оповідали історії. Юні туристи мали змогу зустрітися у замку з одним із його засновників - Юрієм Чарторийським, а ще відбулося знайомство з історичними "молодятами" Оксаною та Василем, що були замуровані у стінах замку, школярі та волонтери мали змогу віртуально перенестись у минулі віки. 

Наступною локацією був Тунель кохання, де відбулося знайомство з поляком-інженером, який створив проект колії, що з’єднала два селища Оржів та Клевань, що дало змогу йому часто бачитись з коханою з Клеваня, так як колія рівненька, вони ліхтарями посилали світлові любовні повідомлення одне одному. Крім того, учаники екскурсії побачили поїзд, який курсує вузькоколійкою Тунелю кохання, що додало емоцій відвідувачам.

Наступну серію екскурсій планують вже на вересеннь, коли діти та студенти вийдуть на навчання.