"Його вистачає на всіх!": у проекті "Найкращий Тато року" новий учасник

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Продовжуємо знайомити вас з учасниками проекту "Найкращий Тато року".

Мета проекту – показати, що батьківство – це круто!

Сьогоднішня розповідь про дбайливого татуся Васьковця Юрія.

Саме під час пологів на роботі завал, і у нашого татка розривається телефон. Саме у перший місяць життя синочка необхідно працювати над важливим проектом, від якого залежить робота усієї фірми в подальшому.

Як тримати себе в руках, зберегти свої нерви, світлий розум, коли в колективі 300 жінок та прийняти разом з цим нове звання: "Тато"?

Секрет нашого татуся - велике добре серце, безкінечне терпіння та цілковитий спокій у будь-якій ситуації. Він не омине жодної бездомної тваринки, нагодує, подарує частинку своєї любові та турботи. Його вистачає на всіх! Завдяки нашому татусеві вдома чистота, а в холодильнику завжди є щось смачненьке (а це немало важливо), а на додачу виспана, вмита та розчесана дружина (мами мене зрозуміють) :)

Дякую тобі за ці прекрасні риси, які ти передаєш для сина!

І хоч ти, коханий, сказав :"Я не депутат і не публічна персона для цього конкурсу", для мене головне, що у нас є такий тато, і хочеться, щоб кожен чоловік був наділений такими якостями. Тоді, впевнена, у кожній сім'ї буде панувати любов, підтримка та уміння бути безкорисливим, які так необхідні коли ви, читачі, стаєте батьками!

Ти наш найкращий тато, а це вже найбільша нагорода!

Дякую за увагу!

Більше історій у спецрубриці "Тато року" на порталі "ЧаРівне.інфо".