"Я в раю": учасниці про "Ладомирію" в Радивилові (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівненському медіа-центрі говорили про «Ладомирію» - арт-простір, в якому відтворюють традиційні ремесла в Україні. Організатори розповіли про ідею та деталі проекту, а учасниці поділилися своїми враженнями про перші 10 днів перебування в «Ладомирії» в Радивилові.

- Цей проект не являється чимось окремим від нашої діяльності, це продовження нашої 10-річної роботи. Понад 10 років назад ми почали займатися відновленням одягу. «Ладомирія» поєднує у собі дві речі: перша - це як інкубатор, де люди будуть навчатися історії українського костюму і друга, як набір локацій з відновлення традиційних ремесл, - розповів ініціатор та організатор проекту Володимир Дзьобак.

Усього в «Ладомирії» 13 учасниць. Серед них як і молоді дизайнерки-початківці, так і модельєрки з досвідом.

- Учасниці 20 днів знаходяться на території етно-резиденції. Вони вчаться – вже проведено більше ніж 100 годин лекцій, десятки годин майстер-класів. Також, вже почали створювати нові колекції. На виході ми разом з учасницями отримаємо 13 нових брендів, 13 нових українських модних постатей, які мають популяризувати надалі, нести в маси, скажемо так, те, з чого починалася «Ладомирія» – з відтворення минулого. Як ми кажемо, наш основний слоган «Відтворення минулого, створення майбутнього». 20-го вересня вже буде презентація виробів, тож запрошуємо!, - наголосив координатор «Майстерні етнобрендів» Володимир Іорамашвіл.

Самі учасниці на своїй сторінках у соцмережах пишуть про «Ладомирію» наступне:

Я в РАЮ... Навколо красаааа: прекрасні, витончені українські строї, рідкісна вишивка, яскраві відтінки і неймовірно творча атмосфера.. Суцільна насолода..,

- Анастасія Славець.

Більше новин проекту тут: https://www.facebook.com/ladomyriia/.