Японія готується до проведення Паралімпійських ігор

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Через щоденні загрози, пов’язані з #COVID19, кожні два тижні Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) інформує паралімпійський світовий загал щодо змін у паралімпійському спорті та розглядає базовий натепер сценарій - як жити у світовій ситуації пандемії.

За інформацією МПК усі партнери зараз працюють над розробкою контрзаходів до #Токіо2020: поїздка та в’їзд до Японії; фізична дистанція; засоби індивідуальної безпеки та прибирання; відстеження та ізоляція; вакцини; надання інформації Національним паралімпійським комітетам та майбутнім учасникам Ігор.

Власне ці питання стали основною темою зібрання Тристоронньої ради, яка зібралась на своє вже п'яте засідання 12 листопада для продовження перегляду різних контрзаходів стосовно COVID-19 у Токіо 2020.

А вже цього тижня (з понеділка, 16 листопада по середу, 18 листопада) відбудеться робоча зустріч в рамках проведення Токіо-2020, яка буде проведена спільно між Міжнародним олімпійським комітетом (МОК), Міжнародним паралімпійським комітетом та Організаційним комітетом Токіо 2020.

Тим часом національна паралімпійська збірна команда України активно готується до Паралімпійських ігор в Токіо. Наразі у доробку паралімпійців України - 94 ліцензії в Токіо-2020, а це - 114 спортсменів-майбутніх учасників Ігор.