Як вибрати планшет для роботи? 

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Планшет для роботи має бути зручним та потужним пристроєм, що дозволяє користуватися відразу декількома програмами. Перевагою стане якісна камера, яскравий дисплей та автономність. Головне вибрати гаджет, який не розчарує в процесі роботи. 

Критерії вибору планшета для роботи

Якщо ви збираєтесь працювати з текстовими та графічними файлами, спілкуватись онлайн в месенджерах, користуватися додатками для бізнесу, то варто вибрати надійний і швидкий гаджет. Вибирати можна за брендом, адже планшет Samsung — це завжди висока якість та інноваційні технології, яких немає в бюджетних варіантах. Також можна визначитися з технічними характеристиками й підбирати модель за такими критеріями:

  • процесор;

  • оперативна та вбудована пам'ять;

  • дозвіл екрану;

  • діагональ;

  • операційна система. 

Перш за все дивитися треба на характеристики процесора. Від нього залежать швидкодія та багатозадачність гаджета. Краще зупинитися на процесорі 4-8 ядер і доповнити його продуктивність оперативною пам'яттю 4-6 Гб. Це дозволить планшету швидко запускати додатки та відкривати програми, перемикатися між ними. Вам не доведеться чекати відповіді від пристрою та втрачати дорогоцінний робочий час.

Обсяг вбудованого сховища варто вибирати з огляду на те, скільки програм вам потрібно. Також треба залишити місце для встановлення оновлень операційної системи, тому оптимальний варіант — вбудована пам’ять 64-128 Гб. 

Дозвіл екрана має відповідати формату Full HD. Це гарантує якість і чіткість зображення, що особливо важливо для роботи з фото та відео. Діагональ екрану повинна задовольняти ваші потреби. Якщо в пріоритеті компактність, обирайте пристрої 8-10 дюймів. Якщо ж зручність — моделі від 12 дюймів.

Більшість планшетів працює на основі Android, а товари Apple — на iOS. Якщо ви користуєтесь технікою різних виробників, краще вибирати Андроїд, оскільки пристрої Apple сумісні лише між собою. Обидві операційні системи дають доступ до популярних програм і додатків, необхідних для роботи в різних сферах.