Як користуватися блендером: поради новачку від експертів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Багато хто хоче придбати блендер zelmer або інших іменитих брендів, адже це дуже ефективний помічник на кухні. Однак разом із тим існує страх, що це складна техніка, з якою не кожен може впоратися. 

Насправді цей пристрій досить легкий у використанні, важливо лише знати базові рекомендації щодо його застосування. 

Як користуватися ручним блендером

Ручний блендер має довгастий корпус з ручкою та мотором всередині. Основна функція ручного блендера - подрібнення, змішування та збиття. 

Консультанти інтернет-магазину електроніки Stylus, до яких ми звернулися за коментарем, порадили, як працювати з такою технікою:

  • переконайтеся, що ножі блендера повністю занурені в продукти;

  • використовуйте посуд із запасом за обсягом, щоб не розплескати суміш;

  • планомірно пересувайте пристрій по периметру посуду, а також вгору та вниз;

  • при наявності турборежиму використовуйте його тільки для розбивання грудочок. Він не призначений для перманентної роботи, оскільки розганяє мотор до максимальної потужності.

Як користуватися стаціонарним блендером

Стаціонарний блендер працює з власною герметичною чашею, в яку потрібно завантажити інгредієнти та натиснути кнопку включення. 

Користуючись таким пристроєм, важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

  • перш ніж завантажувати продукти, розріжте їх на однакові шматки, а також видаліть кісточки;

  • обсяг інгредієнтів не повинен бути вище або нижче міток, зазначених на чаші;

  • не відкривайте кришку поки блендер працює. Виняток становлять спеціальні кришки, які дають можливість додавати інгредієнти під час подрібнення.

Як доглядати за блендерами

Головний елемент пристрою – мотор. Важливо не допустити його перегріву. Полегшити перемелювання твердих продуктів допоможе додавання в ємність бульйону або води. 

Зовсім не можна використовувати блендер для роботи з густим тістом або колки льоду, якщо він не має достатньої потужності. 

Також важливо давати блендеру відпочити, фахівці рекомендують інтервал в 2-3 хвилини перерви при 3-5 хвилинах роботи.

Крім того, зверніть увагу на матеріали виробу. Пластикові чаші та насадки категорично не підходять для роботи з гарячими продуктами, а металеві деталі здатні молоти тільки продукти, температура яких не перевищує 70?С.

Що стосується миття блендерів, кожен із видів вимагає свого підходу. 

Власнику статичного блендера потрібно налити певну кількість теплої води, після чого натиснути на кнопку включення процесу самоочищення.

Догляд за ручним блендером вимагає ретельного очищення всіх насадок, які були застосовані. Для цього їх потрібно промити під проточною водою та очистити губкою частини продуктів, що забилися за ножі, після чого просушити.

Ризик зламати блендер не такий високий, якщо знати, як ним користуватися. Робота з кожним пристроєм індивідуальна в залежності від його можливостей, все це вказується в інструкції. Але навіть загальних рекомендацій вистачить, щоб він приносив вам тільки користь без будь-яких проблем.