які водії найагресивніші?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Німецький автомобільний клуб ADAC провів дослідження, в ході якого з`ясувалося, водії яких марок становлять найбільшу загрозу на дорозі.

Відтак, у законослухняної і педантичної Німеччини синонімом агресивного і самовпевненого водіння є чорний BMW.
 

 

За результатами дослідження ADAC, 50,6% німців відзначають, що водії автомобілів марки BMW частіше і охочіше за інших перевищують швидкість, порушують правила дорожнього руху, виконують різкі і небезпечні маневри, різко гальмують та набирають швидкість тощо. При цьому 43,5% респондентів відзначили, що подібна поведінка також здебільшого властива для водіїв будь-яких чорних автомобілів. Таким чином, можна зробити висновок, що BMW чорного кольору на дорогах є взагалі найбільш небезпечною машиною.

 

На другому місці в цьому списку розташувалися водії Mercedes-Benz. Інтелігентна і респектабельна марка, як з’ясувалося, також провокує надмірно агресивне водіння. Про це заявили 32,2% опитаних водіїв.

 

Замикають німецьку трійку «агресорів» на автобанах водії марки Toyota, випередивши Porsche: водії легендарних спортивних автомобілів, всупереч очікуванням та логіці, помічені в нахабному поводженні на дорогах лише в 8,7% випадків.

 

.