Як бути енергійним: 5 правил успішної людини

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні більшість з нас не встигає за щоденним ритмом життя. Тому, відповідно, нам не вистачає часу і повноцінно доглядати за своїм здоров’ям. Проте, як відомо, якщо є бажання – буде і все решта!

Солодкі газові та енергетичні напої, кава та інші не дуже корисні продукти харчування стрімко увійшли в наше життя. Так само швидко увійшли і різні хвороби. Njve cлід вміти бути бадьорими і успішними без шкоди для здоров’я.

Як підвищити енергію без стимуляторів - ці п`ять порад допоможуть залишатися енергійними і до того ж покращать ваше здоров’я:

1. Його величність Сон
 

Більшість відновних процесів відбуваються вночі, коли ви спите. Тому, коли ви позбавляєте себе сну через підготовку до екзаменів, написання доповідей чи понаднормову роботу, ви позбавляєте себе також і стовідсоткової кмітливості та швидкості дій, отримавши натомість хороші синці під очима. Тому не засиджуйтеся допізна, а висипайтесь, адже година сну до опівночі варта трьох після! Повний цикл сну складає 90 хвилин, а це значить, що 20-хвилинна дрімота тільки остаточно розхитує нерви організму, адже він ще не встиг розслабитися і відновитися, як йому вже потрібно знову активізуватися. І, звичайно, не спіть надто багато – це зробить вас млявим і може призвести до депресії.

2. Фізкульт-привіт
 

Звучить дещо застаріло, проте дія фізичних вправ давно доведена і перевірена. Постійні вправи (не обов`язково важкі і тривалі), покращують загальне самопочуття і піднімають тонус, викликаючи приплив крові до життєво важливих органів і м`язів, тим самим підвищуючи енергійність, працездатність та зібраність.

3. Правильно дихайте
 

Тут допоможе йога, навіть в домашніх умовах і навіть не постійна. Адже йога особливо славиться своєю дихальною гімнастикою. Деякі з прийомів такої гімнастики спрямовані спеціально на активацію нервових центрів. Наприклад, техніка дихання, звана в йозі Дихання Полум`я – це серія коротких різких видихів.

4. Розслабтеся й подумайте
 

В основному з нас висмоктують енергію дві речі – неспокій і напруженість. Деякі з нас просто вимушені щодня знаходитися в атмосфері постійного стресу. А допомогти нам можуть звичайні роздуми – закрийте очі і подумайте, помрійте! Адже саме це лежить в основі медитації, що вважається кращим засобом для розслаблення. Це вивільняє розумову енергію, знімає напругу, врівноважує нервову систему тощо.

5. Трішки музики
 

Музика має здатність заряджати нас енергією і хорошим настроєм. Аби це дослідити, неодноразово проводилися різноманітні дослідження. Результатами прослуховування музики під час роботи завжди було збільшення продуктивності і творчого потенціалу.

Дотримуючись цих простих порад, ви відчуєте себе значно краще. Звичайно, на все потрібен час, але ж це набагато краще за різні шкідливі звички. ЧаРівне.інфо бажає вам незгасної енергії та нестримної цілеспрямованості – і тоді ви неодмінно досягнете усіх своїх цілей!

Вікторія ТАЛАЩУК