"Я - копія свого татка": у проекті "Найкращий Тато року" вже є перший учасник

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Розпочинаємо знайомити вас із учасниками  проекту "Найкращий Тато року". 

Мета проекту – показати, що батьківство – це круто!

Ми хочемо розповісти про найкращих татусів нашого міста, татусів, які можуть все: працювати, робити наше місто кращим, бути прикладом для дітей, ті, які захищають країну, заплітають косички, готують, виховують діток.

Перша розповідь про татуся Вознюка Юрія Ростиславовича.

Привіт усім, хто читає мою історію. Пише вам хлопчик Тимофійко, якому зараз трішки більше року. Моя історія почалася ще задовго до одруження моїх батьків). Я вже 27 років був в свого татка і все чекав коли ж він ощасливить мою маму) і в жовтні 2017 року це нарешті сталось я переїхав жити до мами в животик ,ненадовго,лише на 9 незабутніх токсикозних місяців.
Ви знаєте, у мене Найкращий Тато! Він завжди виконував мої капризи-хочу солоного- тримай, хочу-солодкого-будь ласка, хочу пити- на здоров‘я, не подобаються парфуми - добре,викинем!
Коли мені було сумно,я танцював,а татко давав мені руки до животика і танцював зі мною, інколи навіть співав,чим дуже тішив мене і мою маму? і так всі 9 місяців!
Мій Тато найкращий?, бо коли я попросився на світ, він миттю примчав з бані, хоча вже був при в ході в парову кімнат, увін взяв всі моі речі і завіз мене з мамою до лікарні?

Мій Тато найкращий?, він не покидав маму ні на хвилинку під час пологів.Він просто був завжди поруч: коли мама хотіла пити,татко біг по водичку, коли мамі ставало холодно він вкривав її ковдрою, коли мама заснула після анастезії,татко тримав їі за руку, і так весь час, допоки я не народився.

Мій Тато найкращий?! Коли я народився, мій тато поцілував маму подивився мені в очі і погладив голівці. Через деякий час нас перевели в палату і тут сталося дещо цікаве. Я захотів  в туалет, адже Мамине молочко було таке смачненьке… На жаль, мамуся не могла встати з ліжка, то ж  перший мій підгузок змінював татко. Ось така була посвята. Трішки згодом прийшла лікар і сказала що мене потрібно трішки погріти під лампою. Татко і тоді не покидав маму, він постійно був біля неї.Коли ми хотіли з мамою поспати, татко оберігав наший сон. В лікарні ми були 7 днів, і коли мамі було щось потрібно чи то ліки чи то їжа, татко завжди приносив усе необхідне. У день разів по по 20 татусь спускався з 5-го поверху і піднімався догори.Отака невеличка кардіозарядка для татка. Згодом  нас виписали додому. Так як я народився трішки раніше, мама не встигла зібрати ліжечко та підготувати кімнату до мого приїзду. Це все за неї зробив мій найкращий татко. І от ми вдома мама дуже хвилюється, а татко її підтримує у всьому). 1-ша гикавка — мама плаче, тому що не може допомогти мені.Татко спокійно та врівноважено говорить мамі що робити. І у них  разом виходить Все!

Мій татко найкращий?. Коли  я хворію він завжди був біля мене і мами.

Мій татко найкращий?. Коли я не хотів спатки,бо у мене болів животик,а мама вже втомилась, то татко сміливо вставав  біля мого ліжечка і гарнесенько гойдав мене аж допоки я не засинав.
Мій татко найкращий?. Ще 3 місяців він почав возити мене в басейн для того, щоб я виріс справжнім сильним мужчиною.
І так воно і буде адже, я -  копія свого татка.
А зараз два рази в тиждень я ходжу на англійську,щоб бути розумним, таким, як мій Татко)
Мій татко найкращий?. Коли моій матусі потрібно по справах,татко з великим бажанням бере мене в авто і катає по місту, а ще я просто обожнюю спати з татком, тому що він великий і теплий?!
Мій тато найкращий?. Щоранку я встаю і першим буджу татка, тому що він робить каву для моєї матусі в ліжечко.
Мій татко найкращий? саме тому моє 1-ше слово було Тато. Щодня татко дбає про мене і про матусю. Татко дарує мені завжди нові іграшки і сам інколи ними грається,перевіряє на цікавість)))
Я хотів би багато всього розказати,але тоді прийдеться писати цілі томи?!
У моєї мами найкращий чоловік, а в мене найкращий татко.Я бажаю усім діткам такого татка,як у мене!

Свої розповіді можете надсилати нам до 30 вересня. Вже далі усі учасники проекту візьмуть участь в онлайн голосуванні.

Деталі за посиланням  У Рівному започатковують номінацію «Найкращий Тато року»