В Україні вперше прийняли пологи з підозрою на COVID-19

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Білій Церкві народила жінка, у якої напередодні діагностували коронавірус. Стан матері й дитини задовільний, кажуть лікарі.

Маму переводять в інфекційне відділення, а новонароджений хлопчик буде на карантині. Водночас, як пізніше уточнили у білоцерківській міськраді, діагноз коронавірусу у жінки лише попередній і його ще перевіряють остаточно.

Сама жінка - з Ірпеня.

У вівторок ввечері у неї підтвердився діагноз на коронавірус.

Жінку перевели до пологового будинку сусіднього Ворзеля, а звідти - до Білої Церкви.

"Жіночка дійсно перебувала у пологовому відділенні Ворзеля, в ізоляторі. Вночі її перевезли до Білої Церкви, де вона народила хлопчика, з чим ми вітаємо її та всю родину, бажаємо здоров'я та найшвидшого одужання!" - написала у Facebook селищна голова Ворзеля Лариса Федорук.

Вона додала, що ворзельський пологовий будинок перевели на посилений карантин: "Силами селищної ради оброблено територію пологового будинку (внутрішній двір, під'їзди до нього), загрози мешканцям Ворзеля нині немає".

За даними BBC News Україна, жінка перебувала на одному з останніх планових тижнів вагітності.

Інформацію про пологи підтвердив і заступник мера Ірпеня Олександр Маркушин.

"Стан мами задовільний, симптомів вірусу все менше. Стан дитини теж задовільний, вага 3600 - здоровий ірпінський хлопець!Маму сьогодні переведуть в інфекційне відділення, хлопчик тимчасово буде на карантині" - написав він.

Мер Білої Церкви Геннадій Дикий розповів, що у жінки все ще підозра на коронавірус.

www.bbc.com

"Пологи пройшли нормально, народився здоровий хлопчик, 3 кг 600 грам, 56 см. Результати аналізів відправили в обласний лабораторний центр. Чекаємо підтвердження", - відзначив він.

Раніше заступник мера Ірпеня Олександр Маркушин повідомив про те, що ПЛР-аналіз на коронавірус жінки виявився позитивним.