В Рівненській облраді активно готуються до першої сесії нового – восьмого – скликання

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Працівники виконавчого апарату Рівненської обласної ради уже кілька тижнів готуються до першої сесії нового скликання. Після того, як обласна ТВК оголосила переможців і визначила дату засідання – 2 грудня, новообрані депутати написали заяви.

Сьогодні на депутатських місцях вже нові таблички. Чимало нових прізвищ, але приблизно третина обласних обранців 8 скликання – знайомі обличчя, які мають досвід роботи у скликанні попередньому. Незалежно від депутатського досвіду, кожному підготували пакет законодавчих та інших документів, які допоможуть в роботі депутата обласної ради.

На сесії представник ТВК вручить новообранцям тимчасові посвідчення. Завтра ж депутати планують обрати нового голову та двох його заступників, розподілити між собою постійні комісії, присвоїти ранги та визначитися з оплатою праці керівництва.

Поки ж фахівці виконавчого апарату перевіряють роботу системи для голосування «Рада» та готуються до вже традиційної онлайн-трансляції.

Через карантин ця сесія, як і попередні, проходитиме в особливому режимі – лише депутати, виконавчий апарат та члени ДВК.

Для журналістів згодом планується брифінг, де вони змогли б почути відповіді на свої запитання.