Волонтери "Рівне Разом" допомагають масками та роздають довідники екстренних служб

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Віктор Шакирзян та громадська організація “Рівне Разом” започаткувала у Рівному новий соціальний проект. Активісти та волонтери організації безкоштовно роздають засоби індивідуального захисту та з'ясовують ставлення людей до запроваджених владою міста протиепідеміологічних заходів.

- Сьогодні наша організація роздає маски та брошури кожному рівнянину - говорить голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян - У цих довідничках ми зібрали найпотрібніші під час епідемії телефони екстрених служб. Це робиться для того, аби у разі виникнення крайньої потреби, люди могли швидко ними скористатися та отримати необхідну допомогу.

Загалом у проєкті візьме участь близько 20 тисяч людей. Також, Віктор Шакирзян зазначає, що сьогоднішні карантинні заходи, які ввела міська влада малоефективні, адже незважаючи на низку обмежень рівень захворюваності серед жителів міста зростає.

- Громадська організаація закликає усіх небайдужих громадян, долучатися до спільної ініціативи. РАЗОМ ми зможемо подолати і цю епідемію, і інші проблеми, які виникатимуть у місті Рівному, - каже Віктор Шакирзян.