Вночі біля РОДА напали на активістів "Рівне Разом"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні вночі біля Рівненської облдержадміністрації невідомі здійснили напад на намет партії "Рівне Разом" та її активістів. Це сталося близько першої ночі.
Опізнати нападників наразі не вдалося. Їхні обличчя були сховані балаклавами.

“Наші конкуренти в боротьбі за владу перейшли всі межі. Сьогодні вночі невідомі напали на партійців та волонтерів “Рівне Разом”, які проводили акцію протесту під Рівненською ОДА. Це все сталося після того, як партія “Рівне Разом” закликала правоохоронців, чиновників та представників провладної політичної сили не втручатися у політичний процес”, - говорить Віктор ШАКИРЗЯН.  

Нагадаємо, партійці "Рівне Разом" оголосили безстрокову акцію протесту проти свавілля чиновників та влади. Активісти цілодобово чергують біля облдержадміністрації та територіальної виборчої комісії.

Причиною протестів стала відмова в реєстрації кандидатів у депутати від "Рівне Разом". Під час подачі документів на членів та голову комісії представники "Слуги народу" чинили тиск на членів та голову комісії.

Партійці "Рівне Разом" продовжать свою акцію протесту, яка покликана звернути увагу рівнян на порушення закону і надалі захищатимуть інтереси та права жителів обласного центру.