Керівництво у компанії з будівництва доріг та головування у федерації греко-римської боротьби. Що відомо про майбутнього очільника Рівненської ОДА?

Новини Рівного - ЧаРівне.info
Фото Фейсбук

Вчора Кабмін погодив кандидатуру Віталія Коваля на посаду голови Рівненської ОДА, яку запропонував президент Володимир Зеленський. Ми вирішили дослідити біографію нового очільника Рівненщини. 

Віталій Коваль народився у м. Березне 28 липня 1981 року. Є сином заслуженого тренера Станіслава Коваля. Навчався у Львівській школі бізнесу. Наразі проживає у Києві. 

У 2005-06 рр. працював на різних посадах ВАТ "Укргазбанк". У 2008-09 рр. - директор ТОВ "Пробанк Консалт", м. Вишневе Київської області. 

Згідно даних youcontrol, є керівником кількох підприємств "Санако", "Інвесттрейдсервіс" (Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин), зареєстровані у м. Київ, ПП "Біош" зареєстроване у м. Полтава, "ВВВ Монтаж" (будівництво доріг та автострад, поточний ремонт), зареєстроване у м. Київ. Два асфальтних заводи компанії знаходяться на Рівненщині - у Дубровиці та Яринівці Березнівського району. Упродовж останнього року, згідно сайту Закупівлі, компанія уклала 41 договір на суму понад 425 мільйонів гривень. Зокрема компанія займалась ремонтами автомобільної дороги Городище – Рівне – Старокостянтинів (115 мільйонів гривень), дороги «Прикладники» - Зарічне - Дубровиця на ділянці на майже 80 мільйонів гривень, дороги Кам’янка – Велике Поле, у Березнівському районі (50 млн. грн.). Власником підприємства є Олексій Пустовіт з Броварів. 

Віталій Коваль також є керівником Громадської спілки "Рівненська обласна федерація греко-римської боротьби", а також першим віце-президентом Всеукраїнської Федерації греко-римської боротьби. 

Нещодавно став заступником голови Всеукраїнської дорожної асоціації. 

Відповідно до декларації, Віталій Коваль одружений, має двох доньок. 

Володіє квартирою у Києві, яку придбав у 2008 році. 

У минулому році отримав заробітну плату у фірмі "Санако" понад 75 тисяч гривень, у "ВВВ Монтаж" - 24 тисячі грн., дружина отримала у фірмі "Санако" - понад 45 тис. грн. 

Віталій Коваль разом із дружиною має 47 300 доларів готівкою, а також 11 000 грн. - у банку. 

Рухомого майна, відповідно до декларації, не має.