Визначено переможців завершального туру «Олімпійського літа» на Рівненщині

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Організаторами визначено переможця та призерів завершального9 туру Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Олімпійське літо» у Рівненській області, який проходив з 28по 31серпня 2020 року на території Рівненської області.

За його умовами, учасники у вищевказані терміни завантажували відео у відповідній події на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» в соцмережі «Фейсбук»,  на якому продемонстрували активне дозвілля з елементами туризму, яке повинно було мати цікавий та креативний зміст: піші подорожі, подорожі на велосипедах, байдарках, катамаранах тощо.

Перемогу здобував той учасник,відео з яким отримає найбільше вподобань у відповідній події «Олімпійське літо на Рівненщині. 9 тур» в соціальній мережі «Фейсбук».

Отож, за підсумками дев’ятого туру, перше місце здобув Володимир Хайчевський з міста Радивилів. Друге місце посів Максим Федорук з Бугаївської ОТГ, а бронзова нагорода дісталася Олександрі Черній з міста Острог.

Всі вони будуть нагороджені дипломами, медалями, призами та сувенірами від організаторів - комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення  НОК України в Рівненській області.

Пресслужба «Спорт для всіх Рівненщини»