Виповнюється рік школі «ViVi English Online», яка руйнує стереотипи у вивченні англійської (інтерв`ю)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Курсам англійської онлайн «ViVi English Online» цього місяця виповнюється рік. Про здобутки, акції та розіграші, що тривають на їхніх сторінках в інстаграм та багато іншого – читайте далі у розмові із власницею онлайн-курсів англійської мови «ViVi English Online» Вікторією Талащук. 

Вітаємо Вас з першою річницею курсів! В Україні 90% бізнесів закриваються в перший рік роботи. Як минув ваш рік? Які відчуття?

– Відчуття прекрасні. За рік жодного разу не було відчуття, що щось йде не так, був постійний прихід студентів, багато яскравих та позитивних відгуків та результатів. Наші студенти успішно здавали TOEFL, IELTS, ЗНО. Навіть заміж студентів видавали. Просили обітниці весільні перевірити, адже чоловік був американцем. Чого тільки не було. Але все однозначно - чудово!

Кілька слів про курси. Про викладачів. Як саме відбуваються уроки? Адже, наскільки мені відомо, у вас дещо незвичний підхід.

– Ну як незвичний. Перевірений практикою.  Всі заняття через вайбер/вотсап/телеграм – без камери. Ми матеріали перед уроком надсилаємо, ви обираєте день та годину заняття. Викладач телефонує у форматі аудіодзвінка. В камері необхідності відповідно немає, навпаки діє як відвертальний момент. Ваша дошка – ваша переписка. Максимальна адаптація під реальний урок. Єдине з нами ви можете вчити англійську з маскою на обличчі й попиваючи чай, адже в цьому і вся суть – комфортне середовище.

Щодо викладацької практики, то я маю повну філологічну та юридичну освіту. Закінчила НУ «Острозька академія», потім курс CELTA, який я теж успішно здала. Він проводиться кембриджськими викладачами й дозволяє викладати в будь-якій частині світу. Всі викладачі на курсах з повною вищою філологічною, стажем від 4 років та багато мають сертифікат CELTA, є носії. Вони локаційно по всьому світу.

– Ми знаємо, що зараз у вас діють акції та різні розіграші для студентів. Розкажіть детальніше.

– Так, так. Все присвятили до нашого дня народження. Триває розіграш безкоштовного місяця навчання на курсах, розіграш освітнього боксу та діють знижки до 20%. Всю інформацію можете знайти в нашій сторінці в інстаграм.

– Які побажання залишите тим читачам, хто хоче почати вивчати англійську?

– Взяти й почати. Життя надто коротке. Його треба просмакувати, провідчувати і бути щасливим. А коли ти вивчаєш мову – зовсім змінюєш світогляд, починаєш ширше на все дивитись. Тому бажаю дій. І звісно, чекаємо в нас на курсах. Адже якість ми вам гарантуємо, а це найважливіше в продукті.

Більше про онлайн курсів англійської мови «ViVi English Online»: 

Сайтhttp://www.vivi-english-online.com/

Інстаграм: https://www.instagram.com/vivi___english_online/

Контактний телефон: +380960406636