Випускники Рівненського обласного ліцею-інтернату відсвяткували випускний

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Випускники Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату вже відсвяткували свій випускний.

За словами керівника закладу Наталії Сосюк, цьогоріч у закладі 123 випускники:

- У нас  по - справжньому теплий, щирий випускний. Сьогодні ми будемо давати останні настанови для наших учнів, я навіть склала власний вірш. Гучного святкування не буде, це пов`язано із трагедією та загибеллю нашої випускниці Діани, ще один наш випускник  Влад Тарар й досі перебуває у лікарні. Окрім того, вже завтра дехто з дітей разом з батьками їдуть подавати документ у закордонні навчальні заклади. - розповіла директор РОЛІ.

У  міський будинок культури  привітати школярів прийшли педагоги, друзі, батьки та рідні. Батьки розповідають, що цьогоріч замість традиційного святування з бенкетом, дискотекою, вирішили обрати подорож.

- Випускники 11-Б класу разом з батьками вирушать у "Балтійський круїз". Ми побуваємо у Ризі, Стокгольмі, Юрмалі.- розповідає мама випускниці Оксана Римчук.- Всі знають, що у нашому класі була величезна трагедія, а тому наші діти вирішили не влаштовувати гучного випускного. Разом з тим,  хочу наголосити, що без підтримки вчителів, без їх уваги, нам, батькам, не вдалося б досягти тієї головної мети, до якої ми всі дійшли і продовжуємо йти далі. Ми вже в котрий раз впевнено можемо сказати, що не помилилися у виборі школи. Низький  уклін і велике людське спасибі керівнику закладу та педагогам.

У залі, де проходила офіційна церемонія випускники дякували педагогам, батькам.

- Дякую за те, що вірили в нас, допомогали нам, підтримували. А ми сподіваємося, що виправдали ваші всі очікування. Дякуємо вам нескінченно і любимо всім своїм серцем!- додала випускниця  11-Б Анна Римчук.

Під час церемонії звучало чимало привітаньта слів вдячності. А випускники підготували чимало музичних подарунків. Анна Римчук виконала свої пісні.