Виписували з квітами: 100-річний рівнянин поборов коронавірус (Відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Олександру Гельфанду – 100 років. Він потрапив у лікарню з двобічною пневмонією і супутніми захворюваннями. Лікували чоловіка медики зі Здолбунова, – повідомляє ITV.

Забирати чоловіка додому приїхав його син Володимир. Каже, батько з пенсійного віку займався спортом, ймовірно, це і допомогло йому впоратись із недугою. Та додає, без професіоналізму лікарів – тут не обійшлось.

- І це велике дякую і особисто Володимиру Борисовичу. Дякую тим дівчатам, які його гляділи, а саме в першу чергу – Людмила Михайлівна. В мене навіть сльози вдячності, – Володимир Гельфанд син

Перебував 100-річний пацієнт у лікарні 22 дні. Перебіг хвороби був важкий, каже завідувачка інфекційного відділення – Людмила Ткачук.

- Важкий перебіг, коронавірусна хвороба. полісегментарна двобічна пневмонія. Ішемічна хвороба серця. Але ми справилися, – Людмила Ткачук завідувачка інфекційного відділення Здолбунівської ЦРЛ

100-річний Олександр Гельфанд з Рівного. Лікувався у Здолбунівський лікарні, адже останнім часом в обласному центрі медзаклади мають чимале навантаження. Зокрема, 40% пацієнтів у Здолбунівській ЦРЛ – рівняни.

Найбільше у нас пацієнтів – це є Рівне і Рівненський район. Для того, щоб убезпечити всім умови, ми відкриваємо чергові заклади охорони здоров’я – це Здолбунівська лікарня перепрофільована, Клеванська і Гощанська лікарні будуть перепрофільовані, – Олег Вівсянник начальник управління охорони здоров’я РОДА

Наразі ж, у Здолбунівській центральній районній лікарні – практично всі відділення задіяні для лікування хворих на ковід. А це 185 ліжок. У чистій зоні закладу залишилось лише поліклінічне відділення та пологовий будинок. Усі ж, хто потребуватиме стаціонарного лікування інших захворювань зі Здолбунівського району – направлятимуть до Рівненської обласної лікарні. А пацієнтів із терміновими випадками чи травмуваннями – до міської лікарні у Рівному.

- Медичний персонал з розумінням відноситься до цього всього процесу. У наших медичних працівників завантаженість зросла практично у 2 рази. Але люди підходять до цього з розумінням, відносяться з розумінням і розуміють, що крім нас цього ніхто не зробить, – Володимир Лепеха головний лікар у Здолбунівській ЦРЛ

Незабаром, долучитися до перепрофілювання може Радивилівська і Млинівська лікарня. Про це повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я. Адже відповідне звернення подали вже до МОЗу.