Віктор Шакирзян став обличчям серпневого випуску журналу “Рівняни”

Новини Рівного - ЧаРівне.info

7 серпня у Дубенському замку відбулася презентація серпневого випуску журналу “Рівняни”. Це видання про життя нашого міста та його цікавих особистостей. Обличчям нового випуску став відомий рівнянин, голова громадської організації “Рівне Разом” - Віктор ШАКИРЗЯН.

“Нещодавно Ольга Лірник запропонувала розповісти свою історію, з чого починалася моя справа. Я вдячний, що маю можливість поділитися важливою частиною свого життя у журналі “Рівняни”. Сподіваюсь, кожному буде цікаво прочитати та дізнатись про мене та нашу ГО “Рівне Разом” - команду ентузіастів, які, не покладаючи рук, роблять наше місто кращим”, - розповідає Віктор ШАКИРЗЯН.

Під час урочистої презентації журналу відомі рівняни та герої публікацій отримали почесні дипломи та подяки за співпрацю. Опісля відбувся благодійний аукціон, де продали картину, яку зняли у кліпі маленької рівнянки Євангеліни Шмід. Перемогу здобув Віктор ШАКИРЗЯН. Вилучені за картину кошти благодійники спрямують на допомогу у підготовці до 1 вересня дошкільнят з малозабезпечених сімей.

“Цей випуск журналу РІВНЯНИ є дійсно особливим. Адже ми до останнього тримали інтригу, хто саме прикрашатиме обкладинку видання. Ми вирішили відзначити саме Віктора Шакирзяна та громадську організацію «Рівне Разом», яку він очолює, адже їх діяльність звучить на все місто. Благодійні заходи, громадські ініціативи та відстоювання інтересів рівнян - це речі, які потребують гучного висвітлення у ЗМІ. Саме тому такий вибір головного героя є закономірним”, - зауважує головна редакторка журналу Ольга ЛІРНИК.