Віктор Шакирзян перемагає на виборах у першому турі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

За останніми даними, станом на 28 жовтня, у Рівненській ТВК обрахували вже 104 протоколи виборчих дільниць. Відповідно до підрахунку за цими дільницями Віктор Шакирзян впевнено лідирує і навіть нарощує відрив від своїх опонентів. Зокрема, голову “Рівне Разом” у першому турі голосування підтримало 20,44% рівнян. Таким чином, Віктор Шакирзян, є найбільш імовірним переможцем виборів міського голови Рівного.

 

Шакирзян Віктор Володимирович - 20,44%

Третяк Олександр Віталійович - 17,36%

Коваль Віталій Станіславович - 13,90%

Осуховський Олег Іванович - 8,50%

Кульчинська Галина Григорівна - 7,57%

Вознюк Юрій Володимирович - 6,58%

Муляренко Олексій Віталійович - 6,55%

Денисюк Роман Віталійович - 5,57%

Герман Віталій Ігорович - 4,10%

Коваль Роман Ярославович - 2,88%

Чубай Тетяна Василівна - 2,80%

Поліщук Назарій Миколайович - 0,98%

Мічуда Ігор Володимирович - 0,95%

Пандрак Сергій Богданович - 0,83%

Сухий Ігор Олегович - 0,62%

Коротков Валерій Олександрович - 0,37%

 

Відповідно до даних з підрахунку голосів виборців Віктор Шакирзян у якості міського голови отримає досить потужну підтримку у Рівненській міській раді. Місцева політична партія “Рівне Разом” здобула на цих виборах 14,21% голосів і стане другою за чисельністю фракцією Рівнеради. Це без перебільшення, безпрецедентний випадок, коли місцева Рівненська партія змогла обійти на виборах одразу декілька потужних всеукраїнських партій представлених у парламенті. 

 

“Європейська солідарність” - 19,08%

“Рівне Разом” - 14,21%

“Слуга народу” - 12,74%

“Батьківщина” - 7,95%

“Голос” - 7,73%

ВО “Свобода” - 7,33%

“За майбутнє” - 7,06%

 

Решта політичних партій - “Сила і честь”, “Успішна Україна”, ОПЗЖ, “Народний рух України”, “Громадський контроль”, “Пропозиція”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, “Наш край” та ХДС 5% виборчий бар'єр не долають.

 

Оприлюднені попередні дані підрахунку голосів виборців підтверджують і у штабі Віктора Шакирзяна та партії “Рівне Разом”. Там завершили свій паралельний підрахунок голосів з усіх виборчих дільниць Рівного та Квасилова. Наразі, підраховано всі 100% голосів, при підрахунку голосів бралися до уваги протоколи з “мокрими печатками”, які аналогічні тим, що передавали виборчі дільниці до Рівненської ТВК. Відповідно, до цих даних Віктор Шакирзян теж здобуває впевнену перемогу, а партія “Рівне Разом” стає однією з провідних фракцій рівнеради наступного скликання.