Віктор Шакирзян - кандидат від “Рівне Разом” на посаду міського голови

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Віктор ШАКИРЗЯН - кандидат на посаду міського голови Рівного. Таке рішення прийняв з'їзд партії “Рівне Разом”, який пройшов сьогодні у сквері імені Віктора Чайки. В одному місці зібралися відомі громадські, культурні, освітні діячі, будівельники, спортсмени. Усі вони одноголосно підтримали кандидатуру Віктора Шакирзяна.

«Ми маємо вивести Pівне на лідерські позиції в Україні за тими показниками, які важливі для кожного рівнянина. Нам не цікаві політичні чвари - ми йдемо працювати. Hiхто з столичних політиків не приїде у Рівне ремонтувати дороги чи очищувати Басів Кут. Це маємо зробити ми! Саме тому я прии?няв для себе важливе рішення балотуватися на посаду міського голови Рівного», - зазначив у своїй промові голова "Рівне Разом" Віктор Шакирзян.

Висунення Віктора Шакирзяна не є випадковим. Вже сьогодні за нього готові віддати свої голоси більше 28% рівнян, що визначилися та підуть на вибори, згідно останнього соціологічного опитування. Разом із Віктором Шакирзяном до Рівненської міської ради балотуватиметься потужна команда спеціалістів.

«Я йду на вибори разом з командою політичноіїпартії «Рівне Разом». Це представники різних галузей життя міста - громадського сектору та підприємців, освіти та культури, медицини та спорту. Це люди, які готові працювати і мають чітке бачення подальшого розвитку нашого міста. Ми партія «Рівне Разом» і поєднання цих двох слів пояснює нашу ідеологію: перше - наша політична сила об'єднує рівнян, і друге - ми працюємо на благо рівнян», - підсумував Віктор Шакирзян.

Головне завдання команди "Рівне Разом" - зробити місто комфортним, затишним та безпечним, а також привести в порядок. Учасник Революціі? Гідності, ветеран АТО, член національної збірноі? України на “Іграх Нескорених-2020” Іван Лепеха у своєму виступі на підтримку Віктора ШАКИРЗЯНА та “Рівне Разом” зазначив:

«Будучи на фронті, будучи учасником подій на фронті та «Революцій Гідності» я багато бачив людей. І те, що я побачив у пана Віктора, це те, що він справжній боєць. Це ініціативність, рішучість і відповідальність за свої дії, мені дуже імпонують такі люди. Я дуже вдячний і від імені багатьох ветеранів за те, що він підтримує наш рух і будує у місті «Будинок Ветеранів». І поки інші лише на папері пишуть світле майбутнє Рівного, я вже бачу, що команда «Рівне Разом» втілює в життя мрій та ініціативи рівнян».

 Серед основних завдань, які ставить перед собою політична партія "Рівне Разом" є підтримка соціальних, мистецьких, спортивних, медичних, ветеранських та дитячих проєктів у нашому місті.