Вихідними змагалися кращі гімнастки Рівненщини (ФОТО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вихідними у Рівному відбулося одразу двоє змагань з художньої гімнастики. Кращі спортсменки області зійшлися на килимі на Чемпіонаті міста та на командному Чемпіонаті області.

- Це фактично відбіркові змагання на Чемпіонати України. За результатми змагань ми сформували збірні області, які виступатимуть далі в сезоні та представлятимуть Рівненщину, - прокоментувала керівник обласної федерації художньої гімнастики та СК "Золота осінь" Марина Болба.

Результати змагань:

особиста програма, Відкритий Чемпіонат Рівненської області (перші місця)

2009 р.н.  1 місце Котова Яна (ПДМ), Корміліцина Аліса (СК "Золота осінь"), Ухова Кіра (ПДМ);

2008 р.н. 1 місце Романуха Марта (СК "Тріумф"), Волосик Ульяна (ПДМ);

2007 р.н. 1 місце Ващишина Олександра (СК "Золота осінь"), Руденкова Євгенія (ОК ДЮСШ "Авангард");

КМС 2004 р.н. 1 місце Мельник Богдана (СК "Золота осінь"), Михайленко Анастасія (КДЮСШ № 1 СКА);

КМС 2005 р.н. Степаненко Катерина (КДЮСШ № 1 СКА), Фуглевич Софія (КДЮСШ № 1 СКА);

КМС 2006 р.н. Ощіпко Сніжана (КДЮСШ № 1 СКА), Сидорак Каріна (КДЮСШ № 1 СКА);

МСУ 1 місце Данилюк Анастасія (СК "Золота осінь"), Федишин Марта (КДЮСШ № 1 СКА), Михайленко Анна (КДЮСШ № 1 СКА).

Групові вправи (перші місця):

2013 р.н. м. Рівне СК "Золота осінь";

2012 р.н. м. Рівне СК "Золота осінь";

2011 р.н. м. Костопіль СК "Золота осінь" та м. Рівне СК "Золота осінь";

2010 р.н.  м. Рівне СК "Золота осінь" та м. Нетішин СК "Золота осінь"

2009 р.н.  м. Рівне СК "Золота осінь";

2008 р.н. м. Львів КДЮСШ № 1 СКА;

2007 р.н.  м. Рівне СК "Золота осінь";

КМС м. Львів КДЮСШ № 1 СКА;

МСУ м. Львів КДЮСШ № 1 СКА.

Особиста програма, Відкритий Чемпіонат Рівного (перші місця):

2013 р.н. Кішман Анна м. Костопіль СК "Золота осінь" , Задільська Іванна м. Острог м. СК "Золота осінь";

2012 р.н. Сторожук Софія (Нетішин, СК "Золота осінь"), Рубас Вікторія (Нетішин, СК "Золота осінь"), Сичова Анна (Нетішин, СК "Золота осінь"), Садова Анастасія (ПДМ);

2011 р.н. Тараторкіна Аліса (Нетішин, СК "Золота осінь"), Величко Анна( ПДМ), Леміч Єва (Рівне, СК "Золота осінь");

2010 р.н. Волочнюк Єва (Рівне, СК "Золота осінь"), Туйбова Анна (Нетішин, СК "Золота осінь"), Васильчук Юліана (Нетішин, СК "Золота осінь").

Групові вправи:

2013 Нетішин СК "Золота осінь";

2012 Рівне СК "Золота осінь";

2011 Рівне СК "Золота осінь";

2010 Нетішин СК "Золота осінь";

2009  Рівне СК "Золота осінь";

2008 м. Рівне ОК ДЮСШ "Авангард";

2007 Рівне СК "Золота осінь"+ ПДМ;

КМС Рівне СК "Золота осінь".

Інформаційна служба СК "Золота осінь" (Рівне)