Відомий рівненський художник Анатолій Іваненко представив нову роботу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Відомий рівненський художник Анатолій Іваненко представив свою нову роботу.

Відомий рівненський художник, однин із найшанованіших у нашому місті живописець та педагог Анатолій Іваненко презентував свою нову картину «Ми усі родом з дитинства. Перша подорож, або Початок шляху». Усі охочі могли зустрітися з художником у галереї європейського живопису «Євро-Арт» .

«Перша подорож, або Початок шляху» (полотно, олія; 105 смх115 см). Цю презентацію нової картини Майстра рівняни чекали більше року. Адже остання така зустріч відбувалася 2 лютого минулого року. Усі наступні, які уже були заплановані та проанонсовані, довелося скасувати через карантинні обмеження.

Зустріч із улюбленим художником, за традицією, була у форматі «Gallery talks». Адже відомо, що картини живуть через дружнє спілкування, щоразу, розкриваючись під поглядом враженого глядача. Тож присутні буквально подорожували у часі, перенеслися у прекрасний світ світлих спогадів живописця. І ця мандрівка розчулила кожного.

Попри страшну реальність сучасної Луганщини, рідної для Анатолія Григоровича, його спогади, як і сама робота, напрочуд сонячні. І це не ностальгія за радянським дитинством, це ностальгія за Дитинством. «У дитинстві дитинства не жаль. Не жаль його і в молодості. А от повертається воно до нас уже у зрілому віці щемливими спогадами», - переконаний Майстер.