Відмовились надати допомогу: у Рівному медики відмовились оглянути хворе немовля?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Допис у Фейсбуці опублікувала рівнянка Інна Ярошевич. За її словами медики дитячої обласної лікарні відмовили їй в оглядів через те,що у них міська прописка.

- Близько 13:00,моєму сину стало зле:почалася безпідставна рвота,слабкість і майже втрата свідомості (побілів і почали закочуватися очі),ми негайно визвали швидку.Карета швидкої допомоги оперативно приїхала,і оглянувши дитину-забрала мене з сином в лікарню.Їхали з сиреною та проблисковими маячками,щоб не втрачати ні хвилини часу.Так як ми живемо близько Обласної і в ній є необхідна апаратура-повезли туди.Але нас не прийняли!! - розповідає рівнянка.

Натомість журналістам Чарівне.інфо керівник Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко прокоментував цей випадок. Лікар в цей час оглядала іншу дитину.

- Жодної критичної ситуації не було,принаймні зі слів медиків швидкої. На той час лікарка вийшла до мами і попросила зачекати кілька хвилин. Однак, як стало відомо, рівнянка затефонувалп у міську лікарню і повідомила ,що їде туди. Лікарі не мають права відмовити в наданні допомоги. А відтак пацієнта мають оглянути і вирішити про подальші дії, - каже Віталій Бойко.