«Велосипедом на роботу»: рівняни можуть доєднатися до Всесвітньої акції

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Цієї п'ятниці, 14 лютого, черговий раз тисячі людей з різних країн сядуть на велосипеди і поїдуть на роботу чи навчання. Адже, вже традиційно, у лютому світова спільнота шанувальників велопрогулянок долучається до зимової акції «Велосипедом на роботу». Основна її мета–привернути увагу до створення і підтримки велоінфраструктури в зимовий час, коли вона найбільш необхідна для комфортних і безпечних поїздок по місту.

Спочатку всі бажаючі, з будь-якої точки планети, проходять реєстрацію і коротке опитування на сайті https://www.winterbiketoworkday.org/ , де на інтерактивній карті видно, в яких містах світу найбільше користуються велосипедом взимку.

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради переконаний, що цьогорічна зима не стане перешкодою велосипедистам Рівненщини. Тому долучайтесь, заохочуйте друзів, сусідів та колег приєднуватися до всесвітнього флешмобу і, можливо, досить швидко ми зможемо увійти до «десятки» найактивніших велоспільнот світу!#WinterBikeToWorkDay

ПресслужбаКЗ ОЦФЗН «Спорт для всіх» РОР