Вараш відзначатиме День добровольця: план заходів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

14 березня місто Вараш запрошує відзначити День добровольця та вшанувати тих, хто взяв до рук зброю, щоб врятувати Україну.

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

У Вараші до Дня добровольця заплановано ряд заходів, більшість з яких проходитиме на площі біля стадіону "Ізотоп".

12:30-13:00 – формування урочистої ходи учасників АТО та ОСС і військових Національної гвардії (за участі духового оркестру, військової та пожежної техніки)

13:00-13:30 – урочиста хода від вулиці Тараса Боровця до площі біля стадіону «Ізотоп»

13:30-14:00 – урочисте вітання міського голови Олександра Мензула, генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина, заступників міського голови та керівництва. Нагородження учасників АТО та ОСС.

14:00-14:02 – покладання квітів до меморіалу Героям Небесної Сотні та пам’ятнику учасникам війни в Афганістані

14:03-15:00 – концерт та демонстрація військової техніки

15:00-19:00 – святкова програма до свята Масниці (ігри, конкурси, розваги)

19:00-20:00 – спалення «опудала» зими та фаєр-шоу

У Рівненській АЕС до Дня добровольця підготували відеоролик з фото працівників електростанції, мешканців міста Вараш та Вараської громади, які ризикуючи своїм життям і здоров'ям забезпечили нам мир і спокій.

У ролику використаний кліп гурту «Шабля» -«Браття українці». Пісні, яка стала офіційним гімном АТО. Її написав автор міжнародного патріотично-мистецького проекту «Браття Українці», фронтмен гурту «Шабля», мешканець Рівненщини Володимир Ейгензеер ("Гейзер") .