У Вараші спортсмени хочуть налаштувати співпрацю із національною гвардією

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Підрозділ національної гвардії у Вараші відвідали двоє очільників Федерацій єдиноборств Рівненщини. До військогослужбовців завітали керівник обласного осередку війського-спортивних багатоборств Георгій Олійник та президент тхеквондо WTF регіону Руслан Глега.

Основне питання візиту - розвиток співпраці між цивільним спортом та силовими структурами.

- Такий напрямок роботи у нашій федерації не новий. Від цього виграють всі. В такому форматі добре знайомити людей із військовою службою, а силовикам ми зможемо передати свої знання. Молодь - це потенційні контрактники. Також співпраця є полем для обміну досвідом, - розповів Георгій Олійник.

Під час візиту гості відвідали навчально-тренувальний полігон нацгвардії у Вараші та військову частину. 

Представники обох федерації відмітили високий рівень підготовки особового складу та матеріально-технічну базу.

- Тхеквондо WTF - це олімпійський вид спорту і дуже масовий. В нас в області ним займається багато дітей і є чимало своїх чемпіонів. Варіантів співпраці із військовими є чимало. Саме їх і обговорювали. Можемо залучати та знаймити молодь із службою. Є багато можливостей. Від результатів виграють обидві сторони, - прокоментував Руслан Глега.

Перша зустріч відбулась і представники всіх сторін продовжать перемовини та будування співпраці. Тож, не виключено, що завсім скоро ми почуємо та побачимо спільні змагання та семінари.