У транспорті Рівного можна їхати без перепустки, але у визначений час

Новини Рівного - ЧаРівне.info
фотоілюстрація

У транспорті Рівного можна їхати без перепустки, але у визначений час. Таке рішення прийняли сьогодні, 26 березня, під час оперативного засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Про це інформує пресслужба Рівненської міськради. 

Під час засідання вирішили продовжити годинні обмеження руху транспорту в Рівному: 

- спецтранспорт курсуватиме з 6 до 10 години ранку та з 16 до 20 години вечора;

- у салон транспорту ви можете зайти лише у масці!

- попереднє рішення відтерміноване. Тому пасажирів пускатимуть у спецтранспорт БЕЗ відповідного посвідчення чи перепустки. Але лише з 6 до 10 години ранку та з 16 до 20 години вечора.

 - Практика сьогоднішнього ранку показала, що обмеження в русі транспорту з 6 до 10 ранку дали результат. Адже, на маршрутах працювали лише спеціальні перевезення. Дякуємо усім водіям мтз та тролейбусів, які забезпечили вчасний довіз жителів міста на роботу. Як результат - на зупинках немає натовпу людей, у транспорт першочергово пропускають медиків, комунальників. Пасажири їздять у масках та дотримуються дистанції. Ми знаємо, що в місті Рівному велика кількість людей, які повинні працювати, не зважаючи на карантинні заходи. На вулицях міста є достатня кількість транспортних засобів, яка дозволить вчасно дістатися рівнянам на роботу, - зазначили у пресслужбі. 

Управління наполегливо працює над виготовленням перепусток. Частина громадян їх вже отримала, а це 9 тисяч людей.