У Святотроїцькому храмі облаштували різдвяний вертеп зі справжніми вівцями

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Такий вертеп на церковному подвір'ї облаштовують третій рік поспіль, повідомляє UA:Рівне

Тваринами від Різдва до Водохреща забезпечує вірянин парафії. А цьогоріч він уперше, окрім пари дорослих овечок, привіз народжене напередодні Святвечора ягня.

До різдвяної сцени після служби прямують і діти, й дорослі.

Парафіянка Любов Гаврилюк:

– Дуже чудовий, все натурально і оце особливо ягнятко таке. Дуже цікаво, особливо для діток.

Парафіянин Дмитро Поліщук:

– Того року я бачив, тільки не годував, боявся. За сьогодні я чи не весь час годував їх.

Овечок у вертепі задіюють третій рік поспіль, – розповідає староста Святотроїцького храму Петро Шут. Нинішній особливий тим, що, крім пари дорослих тварин, тут є ягня.

Староста Святотроїцького храму ПЦУ Петро Шут:

– Тож в колядах як співається: "пастушки з ягнятком." Нам їх дають. Привезли, побули від Різдва до Водохреща і назад забирають. А так, чи ті самі, чи молодші, чи старіші, не знаю. Але з маленьким, то перший рік.

Ця ягничка народилася напередодні Святвечора і поки не має імені, – повідомив Суспільному власник овечок Роман Шустик. Тож пропонує рівнянам назвати малечу. Роман Шустик також додав, що у вертепі може з'явитися ще одне ягня, оскільки одна з цих овечок вагітна і ось-ось має народити.

Клірик Святотроїцького храму ПЦУ Григорій Горбач:

– Вирізняється наш вертеп серед інших вертепів Рівного і частини України так само. І вони звеселяють серця не тільки дорослих, а й дітей, які цілими днями не відходять від того дійства, утішаючись тим, і бачать ту традицію і разом з тим прославляють Бога.