Успіхи рівнян на Чемпіонаті України: метальники списа вибороли медалі

Фото ілюстративне

На Зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, який відбувся у Луцьку, рівненські метальники завоювали нагороди в різних категоріях. Про це повідомляє Район.Спорт.

Змагання тривали в Луцьку 23–25 лютого. Першого дня на п’єдестал піднявся Петро Вівчарук(метання молота). У метанні диска рівняни не зуміли завоювати нагород, а завершального дня 25 лютого «наметали» чотири медалі.

У категорії «Метання списа 800 гр Молодь чоловіки U23» Владислав Фесовець (ОКДЮСШ «Авангард», тренер Зуєв О.К.) виборов 3 місце.

Серед чоловіків (спис 800 гр) рівнянин Микола Калюш (ШВСМ, тренери Кузін В.М., Зуєв О.К.) теж виборов бронзу, а ще один краянин Роман Новак у цій категорії фінішував п’ятим.

Рівняни-юніори U20 (метання списа 800 гр) Руслан Созонюк і Олександр Гуменюк посіли 9 і 10 місця відповідно. Юнаки U16 (метання списа 600 гр) Леонід Мосійчук і Дмитро Назаренкопосіли 8 і 14 місця відповідно.

Рівнянка Ольга Мосійчук (МОН, ОСДЮСШОР, тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.), метаючи спис 600 гр серед юніорок U20 виборола 3 місце. Не дотягнулася до п’єдесталу Аліна Тарар – 6 місце

У категорії «Метання списа 700 гр Юнаки U18», яка була однією з найчисельніших на Чемпіонаті України в Луцьку серед метальників списа рівняни теж показали хороший рівень підготовки. Іван Муха (МОН, КОЛІФКС, тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.) виборов 2 місце. Його колега Микита Помалєйко ледве відстав від призової трійки –4 місце. Команда Рівненщини в цій категорії показала ще такі результати: Дмитро Звіздецький – 8 місце, Юрій Бойко – 11 місце, Олександр Дзюбенко – 14 місце.