У селі Шубків 9-річний хлопчик провалився під лід

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, 19 січня, о 14:50 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Шубків Рівненського району у неповнолітнього переохолодження. Хлопчик провалився під лід на річці Горинь.

О 14:52 фельдшерська бригада Ново-Українського пункту постійного базування Клеванської підстанції екстреної медичної допомоги виїхала на виклик. О 15:04 прибули за вказаною адресою.

Відомо, що 9-річний хлопчик гуляв поблизу р.Горинь, вийшов на лід та провалився. Пересічні люди (ймовірно сусіди постраждалого) помітили хлопця у воді та витягнули його. Зняли мокрий одяг, вкрили сухими речами та одразу доставили його додому.

«Хлопчик був у свідомості. Говорив не чітко. На момент нашого приїзду - мати постраждалого розтирала тіло дитини горілкою. Ми провели огляд постраждалого. Артеріальний тиск був понижений. Напоїли теплим чаєм з ложечки, внутрішньом’язево ввели кордіамін. Оскільки вдома у постраждалого не було грілок, то у пляшки налили гарячу воду і таким чином намагалися зігріти хлопця», - розповіла фельдшерка Ново-Українського пункту постійного базування Клеванської підстанції екстреної медичної допомоги Людмила Гамула.

9-річного пацієнта у супроводі матері транспортували до Рівненської обласної дитячої лікарні під нагляд лікарів. У кареті швидкої допомоги хлопець розповів, що це вже не вперше гуляє на замерзлій водоймі.

 «Щастя, що сьогодні свято і хлопця у воді побачили люди. Інакше - шанси вибратися з-під криги були б мінімальні», - додала фельдшер.